Mitrović ne maši dva puta, Srbija ima više od igre! (POLUVREME)

ponedeljak 10.09.2018.
21:33

Rumuni nemoćni u prvom delu igre.

EPA-EFE/ARMANDO BABANI

Reprezentacija Srbije na poluvremenu vodi protiv selekcije Rumunije u drugom kolu Lige nacija, u Beogradu je trenutno 1:0.

Na tribinama stadiona Partizana na kraju se našlo između 20 i 25 hiljada ljudi koji su napravili sasvim dobru atmosferu.

Krenulo je uzbudljivo, u prva dva minuta imali smo tri kornera, ali su Rumuni bili ti koji su pripretili prvi.

Udarci Kipčijua u sedmom i osmom minutu su završili pored gola.

Minut kasnije Mitrović je imao sjajnu priliku da dovede naš tim u vođstvo nakon centaršuta Ljajića iz kornera. Nažalost, lopta je pogodila prečku, pa "Mitrogol" ponovo nije imao sreće kao protiv Litvanaca.

U 16. minutu imali smo šansu kada je Mitrović zakasnio na centaršut Tadića.

Nastavili su "Orlovi" sa opasnim napadima, Milinković Savić je pokušao glavom nakon centaršuta Ljajića u 25. minutu i to kao da je najavilo ono što smo videli minut kasnije.

U nastavku igre je malo pao ritam, mada su puleni Mladena Krstajića imali nekoliko opasnih napada.

Rumuni su mogli do izjednačenja u samom finišu prvom dela igre kada je Čipčiju odlično šutirao, savladao nemoćnog Dmitrovića, ali je pogodio prečku.