Autor: Beta Beta
nedelja 18.10.2020.
23:18
Izvor: Beta

Sportski direktor fudbalskog kluba Crvena zvezda Mitar Mrkela pozvao je večeras generalnog direktora Partizana Miloša Vazuru da kaže ko je zvao sudiju u poluvremenu večitog derbija i naveo da su takve izjave alibi za neuspehe.

Srdjan Stevanovic/Starsportphoto ©

Partizan i Zvezda odigrali su danas nerešeno 1:1, u 163. "večitom" derbiju, u 11. kolu Super lige Srbije.

Posle utakmice generalni direktor fudbalskog kluba Partizan i njegov kolega iz Crvene zvezde Zvezdan Terzić oštro su kritikovali suđenje sudije Novaka Simovića.

Vazura je rekao da je Partizanu oteta pobeda i da je pre penala dosuđen nepostojeći korner, a da je sudija Novak Simović "obavio svoj deo posla i da je u poluvremenu primio poziv koji se ne odbija".

Na tu izjavu reagovao je Mrkela, koji je rekao da "Vazura zamajava narod i laže i svoje navijače''.

"Treba da bude konkretan i kaže ko je zvao sudiju u poluvremenu. Dosta je više tih pokvarenih izjava kojima pokušavaju da traže alibi za neuspehe.

Tražimo da se Miloš Vazura javno izjasni šta znači ta izjava za medije da je neko u poluvremenu zvao sudiju. Ovakve paušalne izjave su nekorektne i ne priliče direktoru ozbiljnog kluba", naveo je Mrkela.
-
Baner 15

39 Komentara

paok
Monday, 19.10.2020
16:19

Slazem se da treba da kaze ko ga je zvao ali isto tako kako lice sa poternice odjednom postaje nevin i to bez sudjenja. Reci nam kako je to moguce, ko njega cuva.

Dejan Omerovic-Htzl
Friday, 23.10.2020
18:09

To sto je neko optuzen, ne znaci da je kriv...

Wednesday, 28.10.2020
08:04

Nije bitno sta ja mislim, nego sta Zakon kaze... i sama optuznica je vise politicka, pa je mozda zbog toga i pobegao, jer ne bi imao pravicno sudjenje... svako je nevin dok se ne dokaze suprotno...

paok
Tuesday, 27.10.2020
18:56

Pa kad nije kriv sto je pobegao iz zemlje. Sto se nije pojavio na sudu. Jel ti stvarno mislis da je on cist.

Piksi G00L iz korner
11:50

Cuti Mitre jer dok je takvih ljudi u partizanu i njihovih navijaca sto njima veruju to je odlicno za Zvezdu.

Dorotej
11:01

FSS ovo mora da preseče, da zaustavi upravu Partizana sa trovanjem atmosfere u srpskom fudbalu koji ima puno problema i bez njih.

Man.United99
09:16

Zvali su i Jojića da napravi glupost nevidjenu?

Dr fudbala Miloje
08:48

Њему приличе такве изјаве јер он је карикатура клуба.

Nenad Van Sebe
08:11

I da se razumemo, ne da nije dosta nego ćemo tek da se bavimo vama, samo polako. Ima materijala poprilično.

Dorotej
12:43

Ajde čoveče saberi se. Pre dugo si "van sebe".

IMUN NA MINUSE(VE)
Wednesday, 21.10.2020
18:51

Predugo je jedna rec.

The_Matrix
08:09

Jojic je priznao faul, ali ostaje da se polemise zbog nepostojeceg kornera. Sudija je od tog momenta pogubio konce i zeleo da se opravda navlaceci blago za Partizan. Sanogo je ranije morao da dobije crveni sto je jos jedan propust sudije....ali cinjenice su da "najjaca" Zvezda ne moze da pobedi najslabiji Partizan cime se samo pokazuju tacnim tvrdnje da CZ igra svoju ligu gde se ekipe sklanjaju i dozvoljavaju im da pumpaju gol razliku. Sa Sumom na terenu ono bi bila rutinska pobeda Partizana bez obzira sto su ostali bez Sadika

Man united
20:34

На основу чега си закључио да је ово најјача Звезда? Играли смо без Иванића, који нам је можда и најбољи играч ове сезоне. Канга исто није играо. Гаврић недовољно опорављен ушао у меч. Ераковић, клинац који једва има 2 утакмице у ногама, нам играо. О Гобељићу боље да не почињем. Против такве Звезде сте ви паркирали аутобус ко да вам је Барса дошла. Шта то говори о вама?

BenkovackiManitas31*
01:10

Ne slazem se sa Mrkelom, treba da cuti jer moze se desiti da navijaci malog kluba konacno ustanu i oteraju ove sta nama nikako nece odgovarati

Kori Volden
00:35

"Mi ćemo uzvratiti dobro gostoprimstvo igračima i stručnom štabu večitog rivala u prolećnom delu šampionata, a ukoliko budu želeli da pogledaju rezultate dominacije i Evropu, a bude dozvoljeno prisustvo publike u Ligi Evrope, ostavićemo im najbolja mesta", podvukao je Milan Borjan. "
Polivaj Milaneeeeee

Vlada Mutavi
00:28

Isti onaj koji je pre neko godina na utakmici sa svojim bivšim klubom (OFK Beogradom) u poluvremenu utakmice diretno ušao u svlačionicu protivničke ekipe.
Uostalom, ti kao da ne znaš. Najlakše je biti naivan i glup.

00:14

Niko ga nije zvao, penal ke cist kao suza... cak je i sam Jojic to priznao odmah nakom skidanja dresa Sanogu... sve ostalo su vase lazi i nebuloze kojoma pokusavate da opravdate svoju nemoc... a jos imate obraza da spominjete da li je bio korner ili ne posle Krusevca... Karma je cudo, vratila vam se kad vas najvise boli...

paok
16:17

Penal jeste bio ali ne i korner. Koju nemoc, imali ste posed i nista vise. Sta ste to uradili iz tolikog poseda. Trebao je mesar jos u prvom poluvremenu crveni da dobije a one seljacke faulove Degeneka i Gobeljica bolje je ne komentarisati. Ajde nek probaju u Evropi da naprave takvo nesto, odmah ce leteti napolje.

napred Panktizan!
16:09

Priznao je Jojic da je njegov start cist, sto i jeste. Ali nije on mogao znati da su sekundu pre toga dva igraca zvezde napravila faul u napadu, Katai i Pavkov.

Stefan Lazović
08:17

Sta im objasnjavas, sa njima se uopste ne treba raspravljati. Vidis da oni vide samo sta zele da vide. Smeta im korner koji nije postojao a dobili su najmanje 5 takvih tokom utakmice. Cist penal su u stanju da objasne kradjom.

07:38

Nemoć jer ne možemo da izgubimo od vas, razumem.. 🤣🤣🤣

Emil Lackovic
02:32

You are big s....

23:22

Vodite ga kod sebe! I ti da odgovoris zasto nije bilo VAR tehnologije i zasto nije bilo stranih sudija! Nije bio korner i bio je kontrafaul, laku noc, deco!!!