Najbolje iz Srbije u 2021? FSS odlučio i napravio presedan zbog Mitrovića!
Apsolutno zasluženo.
Povezane vesti
Savo Milošević o rešenju za srpski fudbal: "Sistematski uništavamo decu, možda vidim način..."
"Smena Muslina? Krstajić selektor? Nenormalno! Reprezentacija nije poligon za eksperimente"
Selektorka Stojkanović pozvala dve debitantkinje u reprezentaciju
Piksija više nema, da li je vreme za povratak otpisanih?
Fudbalski savez Srbije će u ponedeljak 21. decembra tradicionalno dodeliti nagrade najboljim pojedincima u srpskom fudbalu.
Kako prenosi Sportski žurnal, pobednici su jasni - u pitanju su selektor Srbije Dragan Stojković Piksi i kapiten nacionalnog tima Dušan Tadić.
Zlatna lopta FSS pripašće fudbaleru Ajaksa treći put u karijeru, pre ovogodišnje osvojio ju je i 2016. i 2019. godine, ovoga puta posle titule sa "kopljanicima" i sjajne polusezone u Ligi šampiona.
Stojković je uspeo da ostvari plasman na Mundijal sjajnom igrom Srbije u kvalifikacijama gde je završila ispred Portugala i to nakon veličanstvenog trijumfa u Lisabonu. Time je zaslužio zvanje najboljeg srpskog trenera u 2021. godini.
Za nagradu neče biti uskraćen ni najbolji strelac državnog tima svih vremena Aleksandar Mitrović, pa će fudbaler Fulama, prenosi Žurnal, dobiti novi trofej "Zlatni gol FSS" izrađen specijalno za ovu priliku.
Po svemu sudeći, apsolutno zasluženo.
0 Komentara