Fudbaleri Napretka upisali su treću vezanu pobedu u sklopu priprema za novu sezonu, pošto su nakon promocije novog trenera ubedljivo savladali ivanjički Javor Matis.

fknapredak.rs

Superligaš iz Kruševca u utorak je promovisao Nenada Sakića koji je istog popodneva upisao povratnički debi na klupi Napretka.

"Čarapani" su odmerili snage sa ivanjičkim Javor Matisom i upisali treću vezanu pobedu u sklopu priprema za novu sezonu.

Nakon pobeda nad Konkordijom i Gaz Metanom ekipa Napretka je rezultatom 5:1 (0:0) tukla ivanjički Javor Matis i tako pokazala da pripreme teku u pravom smeru.

Posle neefikasnog prvog poluvremena Javor Matis je poveo u 56. minutu i tako započeo goleadu koja je usledila do kraja meča.

Napredak je do izjednačenja stigao u 64. minutu preko Milisavljevića, a u 77. minutu preokret donosi Aleksa Vukanović.

Usledio je "blitzkrieg" Kruševljana koji u roku od četiri minuta postižu tri gola i stižu do ubedljive pobede. Golove su postigli Urošević, Petrović i Kvekveskiri.