Napredak štampa 9.500 karata za derbi sa Zvezdom

Autor: Mihajlo Vidojević
utorak 09.09.2014.
19:20
Izvor: Sportske.net

Fudbalski klub Napredak iz Kruševca saopštio je u utorak informacije vezane za početak prodaje i cene karata za predstojeći derbi susret 5. kola JSL sa Crvenom zvezdom.

fknapredak.rs
fknapredak.rs

Povezane vesti

Nakon kraće pauze u šampionatu takmičenje u Jelen Superligi biće nastavljeno za vikend kada će na programu biti nekoliko interesantnih utakmica koje bi mogle da ponesu epitet derbija a jedna od njih svakako je duel Napretka i Crvene zvezde.

Uprkos očajnom otvaranju sezone Kruševljani će biti sve samo ne lak zalogaj za branioca titule koji pod Bagdalu stiže sa maksimalnim učinkom u prva četiri kola.

Ovaj duel biće interesantan zbog činjenice da je upravo Napredak "sapleo" Partizan u završnici prethodne sezone i omogućio Zvezdi da se domogne titule a kasnije je trener Kruševljana Nenad Lalatović preuzeo klub iz Ljutice Bogdana.

Direktor FK Napredak Vladimir Arsić u utorak je najavio da će kapacitet stadiona "Mladost" biti smanjen i da će 9.500 karata u prodaju biti pušteno u četvrtak.

"U prodaju će biti pušteno 9.500 ulaznica, obzirom da je utakmica visokog rizika. Ulaznice se puštaju u prodaju u četvrtak 11. septembra i prodavaće se i na dan utakmice, s tim što će se prodaja na sam dan utakmice vršiti na svim blagajnama stadiona - dakle, onaj ko hoće da gleda utakmicu sa severne tribine na dan utakmice ulaznicu će moći da kupi samo na biletarnici na severu" izjavio je Arsić.

Cene karata su sledeće:

* sever 100 rsd
* jug 400 rsd
* istok 400 rsd
* zapad I 500 rsd
* zapad II 600 rsd

Duel Napredak - Crvena zvezda igra se u subotu, 13. septembra, sa početkom od 17 časova.

Ne propustite

Preporuka za vas

Obavezno pročitati

WEB preporuke