Napredak u 90. "iščupao" bod protiv IMT-a
Prvi bod u sezoni za "traktoriste".
Povezane vesti
''Radnički je ovo grad'' - Kragujevčani na originalan način promovišu nove dresove, večeras je prva pripremna utakmica
UŽIVO - Letnji prelazni rok u Super ligi! Transferi, sastavi timova i ''lične karte'' klubova
Uroš Kabić po drugi put u inostranstvu, OFK Beogradu 400.000 evra?
Još jedna promena u Radničkom, Joksimović izabrao Otaševića
U premijernoj utakmici trećeg kola fudbalske Super lige Srbije, kruševački Napredak i IMT remizirali su u Lazarevcu rezultatom 1:1.
Nominalni gosti iz Beograda su bili na pragu trijumfa, pošto su sve do samog finiša vodili sa 0:1, pogotkom Nikole Terzića u 65. minutu.
Izjednačenje i bod Napretku doneo je Marko Šarić u 90. minutu.
Napredak sada ima dva boda na svom kontu, dok je IMT-u ovo prvi bod u šampionatu, ali treba napomenuti i da "trakoristi" imaju meč manje.
0 Komentara