četvrtak 19.09.2019.
22:22

Ima još dosta vremena.

Partizan/Miroslav Todorović

Fudbaleri Partizana su totalnu terensku inicijativu na meču sa AZ Alkmarom u drugom poluvremenu krunisali golom kojim je rezultat preokrenut.

Nakon nekoliko veoma opasnih prilika, "crno-beli" su konačno stigli do gola u 61. minutu.

Bibras Natho je proigrao Sadika koji nije imao dovoljno sreće da postigne gol, ali je Izraelac odbijenu loptu od stative poslao u mrežu Holanđana.

Pogodak možete pogledati OVDE.

Ipak, šest minuta kasnije usledilo je novo izjednačenje, talentovani Majron Boadu se dao u trk i rutinski savladao Stojkovića za trenutnih 2:2.