utorak 10.09.2019.
20:55

Očekivali smo više...

BETAPHOTO/DRAGAN GOJIC/MO

Mlada (U21) reprezentacija Srbije nije uspela večeras da upiše prvu pobedu u novim kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo.

Posle poraza na gostovanju u Rusiji i prvom kolu (0:1), ''Orlići'' su večeras na novosadskom ''Karađorđu'' osvojili bod protiv selekcije Letonije - 1:1.

Gosti su rano poveli, već u 10. minutu golom Regze, što je unelo nervozu u igru našeg tima, ali su izabranici Nenada Milovanovića uspeli da dođu do izjednačenja u 57. minutu, pogotkom Luke Adžića, a na asistenciju Alekse Terzića.

''Orlići'' nisu imali snage za potpuni preokret, najbolju priliku za to propustio je Igor Zlatanović u drugom minutu sudijske nadoknade kada je pogodio prečku, pa će morati da se zadovolje jednim bodom, koliko sada ima i Letonija, koja je takođe na startu poražena od Poljske.

Inače, Poljaci su danas deklasirali Estoniju sa 4:0, a večeras u ovoj grupi još igraju Bugarska i Rusija.

Srbija je večeras nastupila u sastavu: Ilić - Marković (Devetak od 46.), Mašović, Pavlović, Terzić - Petrović, Račić, L. Ilić (Nišić od 72.)- Stuparević (Čumić od 72.), Joveljić (Tedić od 66.), Adžić (Zlatanović od 77.).