Nova goleada Radničkog, pobeda i u derbiju juga!

subota 13.06.2020.
21:59

Čak 20 šuteva imali su večeras fudbaleri Radničkog, od toga 11 je išlo u okvir gola.

Srdjan Stevanovic/Starsportphoto ©

Posle 4:3 protiv Rada u prošlom kolu, niški Radnički je i večeras bio efikasan, i to na gostovanju ekipi Radnika u Surdulici.

Nišlije su večeras slavile sa 4:2, što im je petnaesta pobeda u 29 odigranih kola u sezoni.

Poveli su Surduličani prelepim golom Đorđevića, iskosa sa desne strane, a izjednačio je Stefan Mihajlović, na asistenciju Nikole Čumića u 42. minutu meča - 1:1.

Tim rezultatom se ušlo u drugo poluvreme, a do preokreta gosti su stigli u 71. minutu, autogolom Kostića.

Šest minuta kasnije, ekipa Radnika golom Milana Makarića stiže do novog izjednačenja, ali finiš meča je u potpunosti pripao Nišlijama.

Stefan Mihajlović je u 81. minutu postigao svoj drugi gol za 3:2, a četiri minuta kasnije konačan rezultat postavio je Čumić.