Novi poraz boljeg Partizana, Poljaci sa kreča do pobede, horor debi Bosića!

četvrtak 31.01.2019.
16:46

U Beleku smo videli maltene takmičarski meč ako se uzme u pogled borbenost obe ekipe.

partizan.rs/Miroslav Todorović

Fudbaleri Partizana doživeli su i drugi poraz na pripremama u Beleku pošto su poraženi od Krakovije rezultatom 1:0.

Krenuli su "Crno-beli" dosta dobro u meč i u prvih 45 minuta prikazali bolju igru nego u prvoj utakmici sa Slovanom.

Teren je bio natopljen kišom, pa nismo videli puno prilika ni sa jedne strane, puleni Bate Mirkovića su pretili preko Stevanovića i Šćekića, dok su Poljaci mogli do vođstva nakon udarca Helika.

U drugom poluvremenu dosta borbenije izdanje obe ekipe, arbitar je strogo poštovao fudbalska pravila i redovno "seckao" igru zbog brojnih prekršaja.

Svoj debi u dresu Partizana zabeležio je i novajlija iz Crvene zvezde Radivoj Bosić koji je nakon manje od dva minuta po ulasku u igru dobio direktan crveni karton nakon prekršaja na sredini terena u 61. minutu meča.

Kako je u pitanju prijateljska utakmica, umesto njega u igru se vratio Zakarić kojeg je zamenio.

Dva minuta kasnije dogodio se detalj koji će odlučiti pitanje pobednika, Urošević je zakansio sa uklizavanjem i napravio penal.

Sa bele tačke precizan je bio Kabrera.

Pokušavao je Partizan da stigne od izjednačenja, bila je vidna nervoza u igri srpskog tima, ali promene rezultata nije bilo.