''Orlići'' u finalu, savladani i Francuzi!

subota 03.09.2016.
21:21

Omladinska reprezentacija Srbije upisala je još jedan trijumf na Memorijalnom turniru ''Stevan Ćele Vilotić'', vredan plasmana u finale.

fkvojvodina.rs

Selekcija Milana Kosanovića danas je, posle Amerikanaca, očitala lekciju i vršnjacima iz Francuske i izborila plasman u finale turnira ''Stevan Ćele Vilotić''.

''Orlići'' su slavili rezultatom 2:1, a najveći deo posla završili su već u prvih dvadeset minuta, kada su i postigli oba pogotka.

Rivala je ''načeo'' Dušan Vlahović vodećim golom u 13. minutu, da bi šest minuta kasnije Dinga duplirao prednost, posle Nikolićevog kornera.

Do kraja meča, ''Trikolori'' su uspeli da postignu počasnui gol, i to tek u 85. minutu preko Edvarda.

U borbi za trofej reprezentacija Srbije igraće sa Izraelom, a taj meč je na programu u utorak od 16:45h na stadionu Bačke.

Srbija: M. Ilić, Radić, Mašović, Dinga, Bošnjak, Gojkov, Petrović, Vlahović (Birmančević), Nikolić (Mesarović), Račić (Terzić), Petrov (Zlatanović).