Ovo su Rajkove bravure kojima je sprečena bruka!

Autor: Mihajlo Vidojević
petak 03.07.2015.
08:14
Izvor: Sportske.net

Najbolji golman sveta u uzrasnoj kategoriji do 20 godina pokazao je zašto ga želi veliki broj klubova sa zapada Evrope.

crvenazvezdafk.com
crvenazvezdafk.com

Povezane vesti

Predrag Rajković bio je ubedljivo najsvetlija tačka u porazu koji je njegova Crvena zvezda doživela na startu kvalifikacija za Ligu Evrope.

Crveno-beli su u Beogradu pretrpeli težak poraz od Kairata rezultatom 2:0 a da na golu nije bilo čudesnog Predraga Rajkovića Zvezda bi pretrpela katastrofu.

Taksativno ćemo nabrojati intervencije Predraga Rajkovića kako bi oni koji nisu imali prilike da prate utakmicu imali uvid u to koliko je učinak mladog golmana bio važan za Zvezdu.

- U 10. minutu strelac prvog gola za Kairat izašao je sam pred Rajkovića a golman Crvene zvezde nogom je zakačio loptu i sprečio pogodak

- U 55. minutu Žerar Gou šutira u okvir gola nakon akcije u šesnaestercu a Rajković dobrim postavljanjem sprečava pogodak

- U 56. minutu Islamhar šutira Rajković sjajno brani

- U 57. minutu udarac Sita Riere, Rajković izbacuje loptu u korner

- U 74. minutu Seržinjo tuče sa distance a Rajković novom bravurom sprečava da gosti postignu treći gol

- U 76. minutu Isael je izašao sam pred golmana Crvene zvezde ali Rajković levom nogom brani zicer

U prilogu se nalaze neke od navedenih situacija kako biste imali uvid u to kako je Rajković sprečio katastrofu Crvene zvezde a posle svega ostaje da konstatujemo da bi mladi golman vrlo brzo mogao da napusti "Marakanu".

Preporuka za vas

Obavezno pročitati

WEB preporuke

Komentari

22 Komentara

Ili komentariši kao gost:
avatar
micoboka
Friday, 03.07.2015
09:32

Zvezdo sramoto, Zvezdo bruko, zbog tebe sa posla bezim da te gledam, da gledam bruku i sramotu!!! Rajkoviću želim ti svu srecu u daljoj karijeri i da sto pre odes iz Zvezde kako bi stekao pravu slavu!!!nna sta smo mi spali da nas jedni kazakstanci pobede 2-0 a trebalo je biti 6-0 na nekad slavnoj i neosvojivoj tvrdjavi Marakani

avatar
pancevac13
Friday, 03.07.2015
05:22

Majstor,valjda cemo i njega da upropastimo.

avatar
Dejan Marinkovic
Friday, 03.07.2015
00:59

Covek se upropasti,produzi ugovor ...

avatar
ujka Vanja
Friday, 03.07.2015
00:43

Nema Rajkovic da napusti Marakanu,dao mu Terza novi ugovor.A i da se desi da napusti Marakanu moze samo u OFK Beograd. :)

avatar
ludikure
Thursday, 02.07.2015
23:51

ja pre tekme napisao da sam stavio pare na x2 pa mi komentar zbog toga nisu objavili......nsad se vidi koliko se ko razume u fudbal

avatar
piramida
Friday, 03.07.2015
01:58

slikaj, pokazi pa cemo ti verovati!

avatar
Don Mile CZV
Friday, 03.07.2015
09:45

tipovacu i ja kad bude igrao NK Partizan, procicete isto kao i mi... ista vas sudbina ceka.

avatar
Forza Napoli
Thursday, 02.07.2015
23:49

Koja bruka.golman ih spasao debakla i minimum 6 komada na marakani od kazahtanaca.I dalje spominjite shamrock

avatar
Nemanja Vidic NO.1
Friday, 03.07.2015
00:41

Spominjemo samrok i?ti poredis amatere i ove sto imaju visemilionski budzet?dobili smo nezasluzeni crveni i dali su gol iz ofsajda,ko to moze da istrpi,real da je bio ne bi istrpeo,nemoj da pises bezveze..

avatar
Tomić: Lažna legenda
Friday, 03.07.2015
12:07

Nemoj da nasedaš na takve provokacije, samo ignorišite, ja verujem u ovaj tim Crvene Zvezde, proći ćete dalje, siguran sam u to, samo treba dati gol u prvih 15 minuta

avatar
ujka Vanja
Friday, 03.07.2015
00:46

Nema veze,dobicete tih 6 komada u revansu.Da iskoriste tu priliku Kazahtanci koju su propustili veceras.Mada i ovaj rez je dobar.

avatar
Boki1993
Thursday, 02.07.2015
23:41

Rajkovicu skidam ti kapu!!!!

avatar
stanko1164
Thursday, 02.07.2015
23:37

Ne mogu da verujem.