Autor: Miloš Marković
petak 12.06.2015.
12:48

Nije mala stvar pobediti jedan Real Madrid!

Petlići Partizana (2002.) predvođeni trenerom Zoranom Munjom Mamićem nalaze se na 2. internacionalnom turniru Memorial Giuseppe Augello u Rimu, koji traje od 11.-14. juna 2015.

Prvi meč na turniru crno-beli su odigrali sa velikim Realom iz Madrida i pobedili golom Čolića u 7′ sa 1:0.

U poslednjem minutu meča Real je imao priliku da izjednači iz penala, ali je izvođač Kuenka šutnuo loptu pored gola. Zanimljivo je napomenuti da italijanska štampa naveliko piše da u timu Reala igra i sin Zinedina Zidana, Teo Zidan.

Trener crno-belih petlića Munja Mamić ponosan je na svoje momke.

"Ponosam sam na klince, jer su imali prilike i da ubedljivije poraze rivala, ali smo u nekoliko navrata promašili šanse, pa smo na kraju mogli biti i kažnjeni iz penala u poslednjem minutu. Verujem da će naši dečaci dugo pamtiti ovu pobedu."
, rekao je on.

Petlići Partizana nalaze se u grupi C sa Realom iz Madrida, Laciom i Nuova Tor Tre Teste. Pored Partizanove grupe, na turniru se igra u još 3 grupe:

Grupa A: Roma, Haladas, Torino, Lodigiani.
Grupa B: Inter, Crystal Palace, Napoli, Pordenone.
Grupa D: Juventus, Victoria, Palermo, Verona.

Turnir se igra na velikom terenu sa pravim golovima 2×30 minuta.