Partizanovi najnoviji golovi - Tavamba pogodio sa gol linije, pa asistirao, Necina majstorija

sreda 22.02.2017.
10:20
Izvor: Sportske.net, TV Partizan

Partizan je juče bio prilično efikasan, a glavna uloga pripala je snažnom Kameruncu, iako je na terenu proveo samo pola sata.

partizan.rs/MiroslavTodorović

Preneli smo juče, Partizan je u prijateljskoj utakmici savladao ekipu Inđije sa 3:2, a ako ste propustili da pogledate golove sa ovog meča, to možete da učinite u priloženom snimku sa YouTube kanala DanasConferences.

Kamerunac Leandre Tavamba konačno je prekinuo svoj golgeterski post od dolaska u Partizan i nagovestio da bi uskoro mogao da proradi i u prvenstvenim mečevima.

Protiv Inđije je bukvalno ugurao loptu u mrežu posle Marjanovićevog kornera i nesigurne reakcije protivničkog golmana, da bi nekoliko minuta kasnije nesebično asistirao Kosoviću za 2:0.

Ipak, najlepši trenutak meča bio je pogodak Nemanje Mihajlovića početkom drugog poluvremena, kada je lob udarcem iskosa sa leve strane postigao treći gol za crno-bele.