Penal za Zvezdu, proradio Pešić

nedelja 01.04.2018.
18:21

Posle asistencije, najbolji strelac Crvene zvezde iznudio i jedanaesterac, a onda ga pretvorio i u gol, kojim je prekinuo dug golgeterski post.

Beta/Branislav Božić/Ev

Iako je tek početak drugog poluvremena, sve manje je neizvesnosti u Lučanima, gde Crvena zvezda vodi sa 3:1 od 56. minuta utakmice.

Crveno-beli su i u nastavak meča ušli sa željom da što pre postignu još koji pogodak, pretio je golu domaćih desni bek Zvezde Filip Stojković, a u 55. minutu sudija Srđan Obradović dosudio je jedanaesterac za goste iz Beograda, pošto je Bogdan Milošević povukao za dres Aleksandra Pešića koji je to iskusno znao da iskoristi.

Upravo je Pešić i izveo najstrožu kaznu, to je učinio precizno, poslao je loptu po sredini gola, iza leđa golmana Krznarića.

Taj pogodak možete da vidite u prilogu i utisak je da Zvezda u Lučanima sigurno korača ka novoj pobedi, iako su domaći imali obećavajućih 1:1 u finišu prvog poluvremena.

OVDE možete da pogledate najzanimljivije detalje iz prvih 45 minuta.