PLS - Inđija ''petardom'' čuva vrh, Zlatiborci je u stopu prate, nova pobeda Radničkog...

subota 01.12.2018.
16:50

Ovog popodneva odigrano je sedam mečeva 20. kola Prve lige Srbije.

Sportske.net

Fudbaleri Inđije pobedili su danas ekipu Novog Pazara sa 5:0, u utakmici 20. kola Prve lige Srbije.

Dušan Stoiljković upisao se u strelce u 15. i 28. minutu, a mrežu gostiju pogodili su još Milan Janjić u 26, Nenad Lukić u 44. i Badara Bađi u 55. minutu.

Uspešan je bio i drugoplasirani Zlatibor, koji je golom Aleksandra Tasića u 34. minutu kao gost savladao ekipu Teleoptika sa 1:0.

Istim rezultatom, ali na svom terenu, kragujevački Radnički je savladao ekipu Bežanije. Na ''Čika Dači'' junak meča bio je Stevan Kovačević, koji je u 85. minutu savladao golmana Miloša Krunića.

Sigurna na svom trenu bila je i ekipa TSC-a koja je sa 2:0 savladala ekipu Žarkova. Sve je praktično bilo gotovo za pet minuta. U trećem je Silađi doveo TSC u vođstvo, a dva minuta kasnije Milisavljević je pogodio za konačnih 2:0.