POLUVREME - Četiri gola, dva poništena, Partizan koristi sve poklone Vojvodine!

nedelja 02.10.2022.
19:49

Novosađani u velikom problemu...

Pedja Milosavljevic

Posle prvih 45 minuta derbija 13. kola Super lige Srbije, fudbaleri Partizana vode protiv Vojvodine u Humskoj rezultatom 2:0.

"Crno-beli" su od samog početka nametnuli ritam i ofanzivnom igrom naterali goste da se brane, u čemu su i uspevali i pored pokušaja Rikarda i Meniga, kada se istakao Carević.

Usledio je veliki kiks Traorea u 16. minutu koji je Bibras Natho iskoristio i lako zatresao mrežu za vođstvo Partizana.

Loše vesti za Vojvodinu ređale su se jedna za drugom, prvo je Jeličić skrivio penal koji je u gol pretvorio Natho u 23. minutu, da bi tri minuta kasnije defanzivac Voše zaradio i isključenje zbog neopreznog starta na sredini terena.

Partizan je do kraja prvog poluvremena postigao još dva gola, ali su oba u režiji Gomeša i Markovića poništena zbog ofsajda.

Domaćin je na pravom putu da ubeleži novu laku pobedu u Super ligi Srbije u duelu koji je slovio za derbi kola pre početka meča...