Poluvreme - Dobro izgleda, nastavi ovako, Partizane! (TVITOVI)

četvrtak 29.08.2019.
19:46

Nije loše nakon prvih 45 minuta.

EPA/SRDJAN SUKI

Nakon prvih 45 minuta utakmice u Norveškoj, ekipa Partizana i dalje ima prednost iz prvog duela, trenutno je 0:0 ako računamo samo ovaj meč.

Očekivali smo napade Moldea, ali njih nije bilo, makar onih ozbiljnih. Partizan je odigrao solidno prvo poluvreme, dovoljno da zadrži rezultat iz prve utakmice, a mogao je da stigne i do prednosti.

U 5. minutu velika šansa za Tošića nakon dodavanja Asana, ali je nekadašnji reprezentativac Srbije šutirao samo u golmana domaćih.

Šest minuta kasnije nova šansa za Partizan, Saša Zdjelar je dobro šutirao nakon dodavanja Sadika, ali je golman Kraniks opet bio na mestu.

Crno-beli su imali još jednu šansu do kraja prvog poluvremena, Ostojić je odlično skočio, ali je šutirao pored gola.

MOLDE: Kraniks - Gabrijelsen, Foren, Haugen, Haraldseid - Husein, Orsnes, Volf Ejkrem, E. Hestad - Boli, Džejms.

PARTIZAN: Stojković - Miletić, Ostojić, S. Pavlović, Urošević - Zdjelar, Šćekić - Tošić, Suma, Asano - Sadik.