POLUVREME - Kvilitaija načeo Vošu, Carević sprečava potop na Kipru

19:50

Nije dobro počelo po srpskog predstavnika.

APOEL FC
APOEL FC

Posle prvih 45 minuta prve utakmice drugog kola kvalifikacija za Ligu konferencija, fudbaleri Vojvodine gube protiv APOEL-a na Kipru sa 1:0.

Novosadska ekipa je na početku susreta ostavila dobar utisak i prva zapretila preko Čumića koji je u osmom minutu izbio sam pred golmana i šutirao u Beleca.

Usledila je velika terenska inicijativa APOEL-a, tom prilikom istakao se i Carević svojom intervencijom, ali spasa nije bilo u 32. minutu.

Sušić je uzeo loptu i probio po desnoj strani odakle je uputio centaršut po zemlji, a lopta je sporo putovala i stigla do Giorgija Kvilitaije koji ju je pospremio u mrežu.

Nakon toga, domaćin je mogao do gola i preko Fecfasidisa, ali je Carević ponovo sprečio taj pokušaj.

Vojvodina će u drugom poluvremenu morati mnogo bolje ako želi da izbegne poraz...