Poluvreme - Partizan mora bolje! (TVITOVI)

utorak 18.07.2017.
21:32

Ne tako dobro izdanje Partizana u prvom poluvremenu protiv Budućnosti u Podgorici.

Sportske.net/Mihajlo Vidojević

Ekipa Partizana ne igra dobro u Podgorici.

Izabranici Miroslava Đukića se brane u prvom poluvremenu protiv Budućnosti, nisu stvorili niti jednu šansu za 45 minuta, dok je domaćin bio daleko opasniji po gol Kljajića.

Odbrana crno-belih deluje nervozno, imali su dosta grešaka za 45 minuta, definitivno je da moraju daleko bolje u drugih 45 minuta meča kako bi sačuvali ovu prednost koju imaju iz prve utakmice od 2:0.

Počelo je šutem Terzića, a na drugoj strani je pretio Đuričković, ali ni jedan ni drugi nisu pogodili okvir gola.

Usledio je šut Mirkovića, gađao je pd samu prečku, ali je Kljajić sjajno intervenisao, a onda su igrači Budućnosti tražili i igranje rukom Nemanje Miletića, ali je sudija odlučio da ne pokaže na belu tačku.

U 35. minutu Vlaisavljević je pogodio stativu, bila je to velika šansa za Budućnost, a na drugoj strani najbolju šansu je imao Đurđević, ali nije stigao ni da uputi udarac, Mijatović je stigao pre njega do lopte.

Najbolju šansu za Partizan imao je Ostojić nakon centaršuta Jankovića, pogodio je stativu glavom, pa je ostalo 0:0.