četvrtak 21.01.2021.
13:47

Loše izdanje crno-belih u prvih 45 minuta igre.

STARSPORT photo Belgrade Serbia

Ekipa Partizana igra protiv Rubina drugu pripremnu utakmicu za nastavak sezone, igra se na terenu hotela "Belis", a rezultat nakon prvih 45 minuta je 0:3.

Ne možemo reći da je Partizan pružio dobru partiju, naprotiv, ekipa iz Rusije je bila bolji rival.

Gol smo videli u 11. minutu kada je Makarov postigao gol sa ivice kaznenog prostora, lopta je od stative ušla u gol.

Nastavili su igrači Rubina sa napadima.

Jevtić je šutirao sa oko 25 metara, Nemanja Stevanović je samo ispratio ovu loptu koja je od prečke otišla preko gola.

Despotović je uspeo da oduzme jednu loptu u 21. minutu i da začne napad Rubina, na kraju Darko Jevtić pogađa za velikih 2:0.

Nakon greške Nemanje Stevanovića ekipa Rubina je povela sa 3:0, Despotović je asistirao Kvaratskelija je bio strelac za 3:0.

Najbolju šansu za Partizan u prvih 45 minuta propustio je Štulić nakon odličnog centaršuta Jojića, ali nije uspeo da pogodi gol glavom.

PARTIZAN: N.Stevanović, S.Marković, Vujačić, Banjak, Brežančić, Šćekić, Jojić, Natho, Asano, L.Marković, Štulić.

RUBIN: Medvedev, Starfelt, Uremović, Zotov, Samošnikov, Jevtić, Šatov, Kvaratškelija, Makarov, Abildgard, Despotović.