Poluvreme - Partizan se opet muči sa Pazarcima, navijači nezadovoljni (TVITOVI)

petak 12.02.2021.
17:21

Crno-beli za sada bez ideje.

Srdjan Stevanovic/Starsportphoto ©

Završeno je prvo poluvreme utakmice u Humskoj između Partizana i Novog Pazara, a rezultat na semaforu je onaj početni, 0:0.

Već na samom početku gosti iz Novog Pazara su stavili do znanja da će pokušavati brzim kontrama da ugroze gol crno-belih i vrebati svaku grešku crno-belih defanzivaca.

S druge strane, Partizan je pokušavao da izvrši jači pritisak na polovini rivala, ali mu to baš i nije polazilo za rukom, da li zbog zaleđenog terena ili nečeg drugog.

Tek u par navrata tokom prvih 45 minuta je Partizan  ozbiljnije pripretio, u 25. minutu preko Asana koji je sa distance dobro šutirao, ali je golman Drobnjak intervenisao. U nastavku akcije Lazar Marković je loše reagovao i loptu poslao preko gola pošto ju je golman Drobnjak prethodno odbio.

Naravno, navijači Partizana nemaju razloga za zadovoljstvo, za očekivati je i neke promene od strane trenera Stanojevića u poluvremenu.