subota 21.04.2018.
19:47

Odličnih 45 minuta za gledanje u Nišu gde gostuje Crvena zvezda.

Sportske.net

Golom Nenada Krstičića Crvena zvezda je povela protiv Radničkog iz Niša sa 1:0 na "Čairu" u utakmici 32. kola domaćeg šampionata, ali je pred kraj poluvremena Pavkov uspeo da izjednači.

Crvena zvezda je odmah nametnula svoj ritam, već na startu je "gol visio u vazduhu", a nakon kornera Bena sam je ostao Krstičić koji pogađa sa nekoliko metara gol protivnika za 1:0.

Ben je propustio kolosalnu šansu samo par minuta kasnije, u 11. minutu, a u 16. minutu priliku je ponovo imao Ben, Pešić mu je asistirao, ali je ovoga puta odbranio golman Živković.

Tek nakon nekih 15 minuta Radnički se probudio, pretio je preko Milana Pavkova, fudbalera koji je pozajmljen upravo od Crvene zvezde, tada je Borjan uspeo da odbrani njegov udarac.

Benje u 20. minutu ponovo bio u šansi, ali se ponovo nije dobro snašao nakon dodavanja Stojkovića. Na drugoj strani u 31. minutu Miladinović je mogao da postigne gol za Radnički, ali nije dobro zahvatio loptu i Crvena zvezda je mogla da odahne u tim trenucima.

Još jednu dobru šansu propušta Crvena zvezda kada je Rodić izbegao ofsajd poziciju, četvorica fudbalera gostiju su bili sami, ali je usledio veoma loš centaršut levog beka Crvene zvezde.

I onda kazna na drugoj strani, Pavkov koristi svoju šansu, 1:1.

Sve u svemu, otvorena utakmica, veoma lepa za gledanje.