Poluvreme - Sjajan početak Partizana, a onda osetan pad! ''Grobari'' opominju, a Savo će igračima imati šta da kaže!

subota 30.05.2020.
18:26

Zanimljivo poluvreme u Humskoj, tri gola, moglo je da ih bude još, na obe strane.

Srdjan Stevanovic/Starsportphoto ©

Posle prvog poluvremena u Humskoj, Partizan protiv Mladosti iz Lučana vodi sa 2:1, u meču 27. kola Linglong Superlige.

Partizan je poveo u 12. minutu golom Lazara Markovića, posle lepe akcije i atraktivne asistencije petom Takume Asana, a sedam minuta kasnije, Partizanov Japanac se i sam upisao u strelce. Ponovo lepa akcija crno-belih, na kraju Natho asistira za Asana koji se našao u ''zicer'' poziciji i nije pogrešio - 2:0.

Pre ova dva gola, Marković i Asano su u prvih nekoliko minuta utakmice imali još par izglednih prilika koje nisu iskoritili, ali posle vođstva crno-belih okuražili su se i Lučanci.

U 23. minutu su gosti uspeli da prepolove vođstvo crno-belih golom iskusnog napadača Obiore Odite posle kornera, ali i loše reakcije štopera Partizana Uroša Vitasa koji je skočio u prazno - 2:1.

Do kraja poluvremena, još dve odlične prilike za goste, najpre preko Perovića, pa onda i Radovića, oba puta golman i kapiten Vladimir Stojković spasavao je gol crno-belih.