Poluvreme - ŠOK za Zvezdu, preti im ispadanje!

ponedeljak 16.11.2020.
17:47

Neverovatan rezultat na poluvremenu, Zvezda propustila gomilu šansi.

Pedja Milosavljevic / STARSPORT

Nakon prvih 45 minuta igre ekipa Crvene zvezde gubi od Zlatibora u okviru Kupa Srbije sa 0:1 na svom stadionu.

Počelo je šansom Spiridonovića, a onda situacija kada je sudija mogao da pokaže i na belu tačku.

Lopta je pogodila u ruku Đokića, ali sudija je odlučio da se ne oglasi, videćemo u stručnim analizama da li je bio u pravu, ruka u kaznenom prostoru nam svima uvek stvara probleme prilikom donošenja odluke.

U 21. minutu fantastičan udarac Dijega Falćinelija koji je pogodio prečku, a onda je isti igrač ponovo pretio kada je šutirao pored gola.

I onda kazna za promašaje Crvene zvezde, Zlatibor je poveo na stadionu "Rajko Mitić" pošto je Vasilije Janjić uspeo da zatrese mrežu na sjajan način. Petronijević je poslao loptu u srce kaznenog prostora, Janjić je opalio iz prve i doveo goste u prednost.

Mogla je Zvezda do izjednačenja nakon Čubrakovićevog igranja ispred svog gola, ali promene rezultata nije bilo do kraja, ostalo je 0:1.

Boaći je imao dve šanse, ali je Zlatibor ostao nesavladan.

Crvena zvezda: Borjan - Gobeljić, Degenek, Pankov, Eraković - Spiridonović, Petrović, Nikolić, Ivanić - Falčineli, Boaći.

Zlatibor: Čubraković - Jezdimirović, Anđelković, Stamenković, Đakovac, Đokić, Petronijević, Miloradović, Janjić, Krstić, Islamović.