Poluvreme - Srbija napada bez efekta, Paragvajcima poništen gol...

četvrtak 10.10.2019.
21:33

Neefikasni ''Orlovi'' u prvom poluvremenu.

Beta/AP Photo/Marko Drobnjakovic

Prijateljska utakmica između reprezentacija Srbije i Paragvaja počela je u 20:45h u Kruševcu, a posle prvog poluvremena rezultat je 0:0.

Uvodni minuti meča protekli su u otvorenoj igri na obe strane, a kako je meč odmicao, Srbija je imala sve izraženju inicijativu na terenu.

Najbolju priliku za naš tim propustio je Ljajić u 25. minutu, kada je prečka spasila Paragvajce, a mogao je i morao mnogo boje Radonjić u 40. minutu, kada ga je Ljajić idealno poslužio u kaznenom prostoru, ali je fudbaleru Marseja pobegla lopta u gol-aut.

Gosti iz Paragvaja su dva minuta kasnije upeli da zatresu mrežu, ali im taj gol nije priznat zbog prekršaja nad Kolarovom.

Na samom kraju poluvremena, još jedan opasan napad gostiju, Riveros Galeano je prevario Miletića, poslao loptu u peterac iza leđa Rajkoviću, ali je Kolarov bio na pravom mestu i ostalo je 0:0.