Poluvreme - Zvezda bez vođstva, ali jedan igrač je oduševio "Delije"! (TVITOVI)

subota 17.08.2019.
20:47

Crvena zvezda zaigrala u mešovitom sastavu, gubila pola sata i onda izjednačila fenomenalnim golom.

BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/EV

Nakon prvog poluvremena, Spartak i Crvena zvezda igraju 1:1.

Već od samog starta Crvena zvezda je pokazala da će napadati, počelo je šansom Jevtovića kada mu je golman Spartaka Ostojić odbranio udarac, a bilo je tu još akcija pred golom Subotičana.

Ipak, prvi gol na meču smo videli u mreži Crvene zvezde.

Nekadašnji omladinac crveno-belih, Lazar Tufegdžić, uspeo je da uhvati na krivoj nozi Milana Borjana i da pošalje loptu u mrežu za 1:0, igrao se 6. minut.

Do isteka pola sata igre Crvena zvezda je imala dve velike šanse, prvu preko Simića koji se obrukao, a Jevtovićev udarac je Otašević uspeo da neutrališe u poslednji čas.

I onda fantastičan gol Miloša Vulića. igrao se 37. minut, namestio se Vulić, šutirao i pogodio za izjednačenje.