Poluvreme - Zvezda još nije dala gol, kako navijači reaguju?

utorak 17.07.2018.
21:19

Zvezda, bez sumnje, kvalitetniji rival, ali kao i u Letoniji, realizacija je problem.

Epa/Koča Sulejmanović

Posle prvih 45 minuta meča na Marakani, Zvezda - Spartaks 0:0, što je rezultat i prve utakmice odigrane u Rigi.

U odličnoj atmosferi na našem najvećem stadionu, crveno-beli su konstantno napadali, imali potpunu terensku inicijativu, ali su se i ispromašivali, pre svih Milić i Ebisilio.

Njih dvojica su bili i najzapaženiji u ekipi Zvezde tokom prvih 45 minuta, ali u završnici su problemi evidentni.

Milić je u 12. minutu imao sjajnu šansu posle centaršuta Ebisilija, ali je sa nekih pet metara glavom šutirao preko gola.

Par minuta ranije, viđena je i sporna situacija u kaznenom prostoru gostiju, kada je Milić oboren, ali se sudija nije oglasio.

Potom su pokušavali i Ben i Ebisilio, a u 25. minutu opasna kontra gostiju po levoj strani, usledio je centaršut za Malejeva, koji sa ivice kaznenog prostora šutira preko gola.

Do kraja poluvremena, još po jedna odlična prilika za Ebisilija i Milića, ali ponovo bez efekta.

Imali su crveno-beli i slobodan udarac iz izgledne pozicije preko Bena, ali ni on nije uspeo da pogodi mrežu.