Poluvreme - Zvezdine šanse su prekidi, da li je oštećena? (TVITOVI)

nedelja 07.02.2021.
13:47

Milan Rodić jedini strelac.

STARSPORT photo Belgrade Serbia

Crvena zvezda vodi u Novom Pazaru protiv istoimenog tima sa 0:1 nakon prvih 45 minuta.

Gol smo videli već u 2. minutu, tada je nakon kornera koji je izveo Ben, najprisebniji u kaznenom prostoru bio Milan Rodić koji je proslavio loptu u mrežu domaćina.

Nakon toga bez mnogo šansi na obe strane, igra se uglavnom na sredini terena, s tim što je Zvezda pretila još par puta.

Radovan Pankov je mogao posle novog kornera Crvene zvezde da dovede ekipu iz Beograda u prednost od 0:2, ali je iz neposredne blizine šutirao u Drobnjaka koji je dobro ukrotio tu loptu.

U 37. minutu Mirko Ivanić je pao u kaznenom prostoru, sudija je samo odmahnuo rukom, Zvezda je ostala bez penala. Nije to bio jedini slučaj kada je Zvezda tražila penal, i nakon što je Ben pokušao da prevari Zimonjića, igrač Pazara je igrao rukom, ali ni tada nije pokazano na belu tačku.

Na kraju još jedna dobra intervencija Drobnjaka kada je dobro reagovao i spasio autogol, a na drugoj strani je Mijić pripretio, ali je šutirao preko gola.

Uglavnom, posle prvih 45 minuta aktuelni šampion vodi, ali daleko od toga da je bilo šta gotovo, Pazarci su se pokazali sasvim solidno.