Proradio napad Partizana, sad odbrana nije bila na nivou, šta kažu ''Grobari''?

nedelja 22.10.2017.
15:49

Partizan dobro počeo, ali Bačka se ne predaje...

BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/MO

Prvo poluvreme u Humsloj obeleženo golovima. Seriju su otvorili domaći, nastavili gosti, za 2:1 u korist crno-belih posle prvih 45 minuta.

Na vodeći gol Partizana čekalo se sedam minuta, a onda je Janković iznudio jedanaesterac posle prekršaja Bjeloša, da bi na kraju Jevtović sa bele tačke rutinski savladao golmana Nemanju Jevrića - 1:0.

Sedam minuta kasnije prednost Partizana je duplirana, kapiten Saša Ilić je lepo proigrao Ožegovića, napadač crno-belih je umakao svojim čuvarima, obišao golmana i sproveo loptu u mrežu - 2:0.

Činilo se tada da gostima preti ubedljiv poraz, ali oni su pokazali da ne odustaju i već u 21. minutu su prepolovili prednost crno-belih.

Bila je to lepa akcija Đorića i Mićića, koji je umakao štoperu Partizana Mitroviću i iskosa sa desne strane savladao Jovičića - 2:1.

Taj rezultat je ostao na snazi do kraja poluvremena, a u prilogu su golovi i neke od reakcija navijača Partizana.