"Romantičari" učestvuju na Ex-Yu turniru
Autor: Mihajlo Vidojević
četvrtak 08.01.2015.
10:54
Izvor: Sportske.net, ofkbeograd.co.rs
Fudbaleri OFK Beograda okupiće se 12. januara kako bi počeli pripreme za prolećni deo sezone a već posle šest dana rada u srpskoj prestonici očekuje ih kvalitetan međunarodni turnir u Medulinu.
ofkbeograd.co.rs
Povezane vesti
Sportske saznaju - Nenad Lalatović stiže u Surdulicu!?
''Radnički je ovo grad'' - Kragujevčani na originalan način promovišu nove dresove, večeras je prva pripremna utakmica
UŽIVO - Letnji prelazni rok u Super ligi! Transferi, sastavi timova i ''lične karte'' klubova
Uroš Kabić po drugi put u inostranstvu, OFK Beogradu 400.000 evra?
Vreme praznika i odmora ostaje za nama a srpski fudbalski klubovi krenuće u pripreme za prolećni deo sezone. Stručni štab OFK Beograda zakazao je prozivku za 12. januar u 10 časova.
Ekipa će trenirati na "Omladinskom stadionu" do 18. januara kada je planiran odlazak u Medulin na međunarodni turnir.
Učešće na međunarodnom turniru u Medulinu uzeće tri hrvatska, jedan slovenački, jedan srpski i jedan bosanskohercegovački tim. Biće to okršaj klubova sa Ex-Yu prostora a evo kako su timovi podeljeni u grupe.
Grupa "Belvedere":
- NK Istra 1961
- NK Maribor
- FK Željezničar
Grupa "Histria":
- OFK Beograd
- NK Slaven Belupo
- NK Lokomotiva
Sve utakmice biće odigrane u Puli i Medulinu u periodu od 19. do 25. januara što će biti odlična prilika da svaka od ekipa što bolje uigra ekipu uoči nastavka nacionalnih šampionata.
"Romantičare" nakon turnira u Medulinu očekuje povratak u Beograd i jednonedeljni rad u prestonici Srbije, a zatim i odlazak u Antaliju gde će Švaba Đurđević brusiti formu ekipe do 15. februara i povratka u Srbiju.
Domaći šampionat biće nastavljen 21. februara kada OFK Beograd dočekuje novosadsku Vojvodinu.
Ekipa će trenirati na "Omladinskom stadionu" do 18. januara kada je planiran odlazak u Medulin na međunarodni turnir.
Učešće na međunarodnom turniru u Medulinu uzeće tri hrvatska, jedan slovenački, jedan srpski i jedan bosanskohercegovački tim. Biće to okršaj klubova sa Ex-Yu prostora a evo kako su timovi podeljeni u grupe.
Grupa "Belvedere":
- NK Istra 1961
- NK Maribor
- FK Željezničar
Grupa "Histria":
- OFK Beograd
- NK Slaven Belupo
- NK Lokomotiva
Sve utakmice biće odigrane u Puli i Medulinu u periodu od 19. do 25. januara što će biti odlična prilika da svaka od ekipa što bolje uigra ekipu uoči nastavka nacionalnih šampionata.
"Romantičare" nakon turnira u Medulinu očekuje povratak u Beograd i jednonedeljni rad u prestonici Srbije, a zatim i odlazak u Antaliju gde će Švaba Đurđević brusiti formu ekipe do 15. februara i povratka u Srbiju.
Domaći šampionat biće nastavljen 21. februara kada OFK Beograd dočekuje novosadsku Vojvodinu.
0 Komentara