18:44

Nigerijac je odigrao čitavo drugo poluvreme.

Srdjan Stevanovic/Starsportphoto ©

Doskorašnji fudbaler Partizana Umar Sadik je nakon pet dana debitovao za Almeriju.

On je u petom kolu Segunde ušao na startu drugog poluvremena protiv Logronjesa, ali nije pomogao svom timu da izbegne minimalni poraz u gostima.

Almerija se trenutno nalazi na 15. mestu, daleko od ambicije vlasnika i nade "crno-belih" da će se španski klub plasirati u Primeru i tako napuniti kasu beogradskog tima za dodatnih 3.000.000 evra.

Bolje sreće bio je još uvek aktuelni fudbaler Crvene zvezde Erik Jirka koji je pozamljen Mirandesu.

Slovak je čak i postigao gol u pobedi svog tima nad Sabadeljom, ali je on poništen zbog ofsajda.

Baner 4

Пласман обезедио SofaScore LiveScore

4 Komentara

Offside
Sunday, 11.10.2020
11:24

Samo lud covek moze da pomisli da je taj bonus ostvariv...Almerija nije ni blizu TOP klubova lige i apsolutno nikakvu ambiciju da ulaze u Primeru nemaju,price za malu decu...Katastrofa kakav je posao napravila uprava naseg kluba...

IMUN NA MINUSE(VE)
Saturday, 10.10.2020
21:37

Što se Sadika tiče, debitovao je za Almeriju samo pet dana posle promocije. U Andaluziju je stigao u ponedeljak, na gostovanju Logornjesu počeo meč na klupi, ušao u 46. minutu umesto Franciska Viljalbe, ali nije uspeo da spreči poraz (0:1). Iako je u poslednjem minutu zatresao mrežu, pogodak je poništen zbog igranja rukom.

Kori Volden
18:48

Zar nije bilo 4 miliona ako udju ovi u prvu ligu ? :D Na kraju ce da ispadne da je sadiku otisao besplatno, hahahahahaha

Vlada Mutavi
09:15

Koliko god da je bilo, od toga nema ništa. Ne mogu nikako da shvatim logiku kojom su se vodili ljudi iz Partizana da ekipi koja bukvalno nema nikakve šanse da se plasira u prvu ligu prihvate bonus koji nije mali za eventualni plasman u najjaču ligu španije. Pa svako normalan bi svesno i namerno ostao u drugoj španskoj ligi kako bi sačuvao tih 3 ili 4 000 000 eura. I tako u toj prvoj ligi, naročito u toj prvoj godini.
U svakom slučaju sve ovo je više nego tragikomično.