subota 16.05.2020.
12:22

Natho rešio utakmicu.

Srdjan Stevanovic/Starsportphoto ©

Savo Milošević je podelio tim u dva dela (beli i crni), a upravo je on bio sudija.

Igrao se 28. minut kada su "beli" uspeli da povedu sa 1:0, a strelac je bio Filip Stevanović.

Marković je nastavio da bude agilan, ali je i Sadik nastavio da promašuje.

U drugom poluvremenu više golova. Beli su poveli sa 2:0 nakon što je mladi Denis Stojković uposlio Sadika koji je konačno uspeo da se upiše u strelce. Igrao se 38. minut.

Ipak, samo dva minuta kasnije penal za crne koji koristi Bojan Matić, a Ivanović je bio taj koji jee uspeo da izbori penal.

Na kraju, Asano je bio najagilniji, vodio je napade crnih i na kraju je uspeo da pogodi za 2:2. Nije to bio konačan rezultat.

Natho je pokazao da se radi o čoveku koji sjajno izvodi penale, rešio je utakmicu golom u 60. minutu meča za konačnih 3:2.

Moramo napomenuti i to da je Savo Milošević pokazao crveni karton Strahinji Pavloviću do kraja utakmice.

BELI: Stojković, Lutovac (D. Stojković), Ostojić, Vitas, Urošević, Natho, Smiljanić, Marković, Stevanović, L. Pavlović, Sadik

CRNI: N, Stevanović, Miletić, Vujačić, S. Pavlović, Brežančić, Zdjelar, Šćekić, Lakčević, Asano, Ivanović, Matić