Silna Voša u Surdulici, Spartak slavio u Bačkoj Palanci

nedelja 11.08.2019.
22:18

U okviru četvrtog kola Linglong Superlige, Vojvodina je gostovala ekipi Radnika, dok je Proleter ugostio Spartak iz Subotice.

Beta/Dragan Gojić/Ds

Fudbaleri Vojvodine zabeležili su i četvrti trijumf od starta sezone, ovoga puta su sa 0:4 (0:3) slavili u Surdulici protiv Radnika.

Poveli su u 17. minutu, strelac je bio Eze.

Samo dva minuta kasnije, Gemović postiže pogodak na asistenciju Matića za 2:0, da bi već u 26. minutu na semaforu stajalo 0:3, ovoga puta Bojan Matić u ulozi strelca, asistirao mu je Nigerijac Eze.

Postalo je jasno da Radnik nema šta da traži protiv ekipe Nenada Lalatovića, sa 3:0 za goste se otišlo na odmor, da bi u finišu susreta, tačnije u 83. minutu, Zukić postavio konačan rezultat.

U istom terminu Proleter je ugostio Spartak, gosti su slavili sa minimalnih 0:1 (0:1).

Gol odluke pao je u poslednjem minutu prvog dela igre, kada je Denković precizno realizovao udaraca sa bele tačke.

Nakon četiri odigrana kola Vojvodina na čelu tabele sa maksimalnih 12 bodova i gol razlikom 14:1, Spartak je sedmi sa šest bodova, Radnik je doživeo treći poraz i ima tri boda, dok je Proleter nakon poraza od Subotičana na dva osvojena boda.

Nešto ranije je i kruševački Napredak došao do prvih bodova ove sezone i to protiv Partizana, na stadionu "Mladost".

U nastavku pogledajte detalje sa tog susreta, ali i trenutno stanje na tabeli Linglong Superlige Srbije.