nedelja 22.07.2018.
22:02

Nišlije slavile na premijeri protiv debitanta u Superligi Srbije.

BETAPHOTO/SASA DJORDJEVIC/DS

Fudbaleri Radničkog pobedili su ekipu Proletera iz Novog Sada u Nišu rezultatom 3:1.

"Real sa Nišave" je odlično otvorio meč na Čairu i već u 11. minutu poveo preko Marka Mrkića, asistent je bio Nikola Stanković.

Do kraja poluvremena izabranici Nenada Lalatović uspeli su da dupliraju vođstvo kada je Slađan Nikodijević matirao golmana Novosađana Vesića u 29. minutu.

Dilemu oko pitanja pobednika rešio je upravo Slađan Nikodijević svojim drugim pogotkom u 77. minutu susreta.

Utešni pogodak za Proleter delo je rezerviste Strahinje Krstevskog u 86. minutu.

Radnički je tako napravio odličan "šlagvort" pred prvi susret trećeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope protiv Makabija iz Tel Aviva.

Utakmica u Izraelu se igra u četvrtak od 19 sati.