Sjajna vest za navijače "večitih" stiže iz UEFA!
Autor: Ivan Cvetković
petak 30.08.2019.
18:49
Izvor: Sportske.net
Finansijski aspekt je vrlo važan svim pristalicama svojih klubova.
Sportske.net
Povezane vesti
''Radnički je ovo grad'' - Kragujevčani na originalan način promovišu nove dresove, večeras je prva pripremna utakmica
UŽIVO - Letnji prelazni rok u Super ligi! Transferi, sastavi timova i ''lične karte'' klubova
Uroš Kabić po drugi put u inostranstvu, OFK Beogradu 400.000 evra?
Još jedna promena u Radničkom, Joksimović izabrao Otaševića
U modernom fudbalu sve je teže stići do karata svog tima u evropskim takmičenjima, pa su se zbog toga mnogi i bunili.
Sada je UEFA odlučila da donese meru koja će pomoći i srpskim klubovima u Evropi.
Saopšteno je da karte u Ligi šampiona neće moći da budu skuplje od 70 evra, dok je u Ligi Evrope ta granica 45 evra i to pravilo će važiti od septembra.
Predsednik UEFA Aleksandar Čeferin istakao je da su doneli ovakvu odluku jer su navijači "osnova igre", a na ovaj način povećaće posetu gostujućih navijača.
Posebno je važna ova odluka za navijače Crvene zvezde i Partizana koji će ove jeseni putovati u Mančester, London, Minhen…
1 Komentara
Dr fudbala Miloje
И 70 евра је много.