22:37
Izvor: Beta

Posle eliminacije iz Evrope, Čukarički neprijatno iznendio i na domaćoj sceni.

BETA/BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/DS

U poslednjoj utakmici drugog kola Superlige, Čukarički i Rad su na Banovom bdu večeras igrali nerešeno, rezultatom 1-1.

Rad je poveo u 10. minutu golom Milorada Dabića, a konačan rezultat postavio je Nikola Stojiljković u 43. minutu.

Posle dva kola Čukarički je peti na tabeli sa četiri boda, a Rad zauzima 11. mesto sa jednim bodom.

U narednom trećem kolu Rad će na svom terenu igrati protiv Radnika iz Surdulice, a Čukarički u Čačku protiv Borca.

Preostale dve utakmice koje su danas igrane završene su nerešenim rezultatima. Radnik je u Surdulici odigrao 2:2 sa Vojvodinom, dok je Metalac u Gornjem Milanovcu odigrao bez golova sa Crvenom zvezdom.

8 Komentara

ujka Vanja
Sunday, 26.07.2015
23:21

Tako je to kad od 4 utakmice u Evropi das cak 2 gola i to oba sa penala.A znali su da se raspucaju protiv Vojvodine.Nije da branim Novosadjane ali opet mi nije jasno,daju im poker golova,a ovamo ne mogu da pobede Rad,i da ocuvaju prednost protiv Gabale.I posle neko kaze kako je Cuka zdrav i organizovan klub.Ma kako da ne.

JEBACE VAS M. TUMBAS
23:30

Napisi jos jednom...

23:54

Daj, brate, nemoj da pises da su oni osvojili titulu pretprosle sezone jer prosto ne mogu da verujem da se sluzis takvim terminom, a zna se sta je bilo i kako to treba da se naziva:-D

ujka Vanja
23:42

Nesto sam i dodao. :D

Kajri Irving
22:49

I onda neki pricaju kako je Cukaricki najbolji srpski tim bio prosle, a i ove sezone. Momci ne dobijaju ove 'male' meceve... Sta ce biti na nekom vrucem gostovanju? Ili protiv Partizana? Naravno: Izgubice.

ujka Vanja
23:22

E to!!To sam i ja napisao!!I ima da izgube protiv Partizana,da im se revansiramo za finale kupa!!