SL - Istorijska pobeda Bačke, Nišlije sjajne u finišu!

subota 27.08.2016.
21:57

Posle ubedljivog trijumfa Partizana nad Radom u Humskoj, večeras su odigrane još četiri utakmice sedmog kola Superlige.

Sportske.net

Nije bilo ni izbliza efikasno kao u Humskoj, gde je Partizan slavio protiv Rada sa 4:0, a dve od ove preostale četiri utakmice okončane su bez golova.

Mreže su mirovale u Ivanjici, gde je gostovao Čukarički, kao i u Beogradu, gde je Voždovac dočekao ekipu kruševačkog Napretka.

A današnju utakmicu protiv Borca dugo će pamtiti u Bačkoj, koja je večeras upisala prvu pobedu od ulaska u elitni rang takmičenja.

Bačka je slavila sa 1:0, a gol vredan tri boda postigao je Luković u 14. minutu meča.

Uspešan na svom terenu bio je i Radnički iz Niša, koji je sa 2:0 savladao ekipu Mladosti iz Lučana.

Međutim, oba gola Nišlije su postigle u poslednjim trenucima meča. Goste je ''načeo'' Saša Stojanović u 90. minutu, da bi konačnih 2:0 postavio Miloš Petrović u trećem minutu nadoknade vremena.