22:00

Kapiten niškog Radničkog Rijota Noma doneo je "Meraklijama" treću pobedu od početka sezone.

Beta/Saša Đorđević/Ds

Četvrto kolo Super lige Srbije otvoreno je duelom na niškom "Čairu" gde su fudbaleri Radničkog ugostili ekipu Voždovca.

Radnički je slavio rezultatom 1:0 (0:0) zahvaljujući pogotku koji je u 89. minutu postigao kapiten domaćih Rijota Noma.

Na startu je viđena mučna scena kada je napadač Voždovca u punom trku naleteo na golmana Radničkog Ivana Bulajića koji je hitno prebačen u bolnicu.

Domaći su tokom prvog poluvremena imali više od igre, bili su konkretniji pred protivničkim golom, ali su tek u nastavku stigli do željenog pogotka.

Mučio se tim Nenada Lalatovića u drugom delu susreta i tek je u 89. minutu kapiten Rijota Noma iskoristio dobar centaršut sa leve strane i sproveo loptu u mrežu.

Na taj način Japanac je doneo treću pobedu Radničkom iz Niša koji će bar do nedelje biti izjednačen po broju bodova sa prvoplasiranom Crvenom zvezdom.

Voždovac je izgubio treći meč od početka sezone i sigurno da ovo nije start kakav su "Zmajevi" očekivali.