22:38
Izvor: Beta

Novosađani ni posle četvrtog kola nemaju nijedan trijumf.

Sportske.net

Fudbaleri Rada pobedili su večeras na svom terenu ekipu Radnika sa 3:1, u utakmici četvrtog kola Super lige Srbije.

Golove za Rad postigli su Stefan Mihajlović u petom, Milan Perendija u 28. i Filip Kasalica u 47. minutu. Jedini pogodak za Radnik postigao je Dušan Pantelić u 14. minutu.

Rad i Radnik posle četiri odigrana kola imaju po šest bodova i nalaze se na šestom, odnosno sedmom mestu na tabeli.

Istim rezultatom Mladost je slavila protiv Dinama u gostima.

Stefan Dimić je u 30. minutu doneo prednost Mladosti, dok je na 2:0 povisio je Janko Tumbasević u 79. minutu. Dinamo je u golom Zakarija Suraka iz penala u 87. minutu smanjio na 1:2, a konačan rezultat postavio je lazar Jovanović u 91. minutu.

Mladost je trenutno četvrta na tabeli sa osam osvojenih bodova, dok je Dinamo poslednji bez bodova.

Fudbaleri Bačke i Čukaričkog odigrali su nerešeno 1:1.

Golova na ovoj utakmici nije bilo sve do 80. minuta kada je Slobodan Tedić doveo Čukarički u vodjstvo, ali je Bačka ipak stigla do boda pogotkom Luke Mićića u 91. minutu.

Ekipa s Banovog brda je treća na tabeli sa osam bodova, dok je Bačka osma sa tri boda manje.

U duelu Mačve i Vojvodine nije bilo golova.

Novosadska ekipa je i dalje bez pobede u novoj sezoni i trenutno je na 12. poziciji sa samo tri boda. Mačva ima bod više i nalazi se na 11. mestu.

Ranije danas Proleter i Napredak su odigrali 1:1.