SL - Veče u znaku domaćina, Vojvodina konačno pobedila!

subota 18.08.2018.
22:10

Fudbaleri Vojvodine uspeli su tek u petom kolu da upišu prvu pobedu u novoj sezoni Superlige.

Sportske.net

Od 20 časova igrale su se još tri utakmice i u sve tri su pobede ostvarile domaće ekipe.

Najviše pažnje izazvao je trijumf Vojvodine na svom ''Karađorđu'' protiv Bačke, bilo je 2:0, a do pobede s domaći stigli golovima u drugom poluvremenu.

Na prvi gol se čekalo do 70. minuta, kada je Đurić savladao golmana Bačke, a deset minuta kasnije Vinsent Eze je postavio konačnih 2:0.

Istim rezultatom je i ekipa Voždovca savladala Dinamo iz Vranja koji i dalje nema nijedan bod od ulaska u Superligu. Držali su se Vranjanci do 69. minuta, kada je Pavlović doveo ''Zmajeve'' u vođstvo, a pobedu Voždovca potvrdio je Filip Stuparević četiri minuta kasnije.

Lučanska Mladost nastavlja sa odličnim rezultatima, a večeras je na svom terenu savladala Zemun sa 2:1, posle preokreta u drugom poluvremenu.

Zemunci su poveli golom Stojkovića u 27. minutu, a preokret su režirali Obiora Odita u 63. i Radivojević u 70. minutu meča za konačnih 2:1 u korist Mladosti.