ponedeljak 14.08.2017.
21:54

Nova pobeda popularnih ''Zmajeva'', slavio i Spartak, u Lučanima bez golova.

Beta/BranislavBožić/Ds

Posle pobede nad Partizanom u Humskoj (3-1), ekipa Voždovca večeras je bila uspešna i na svom terenu.

U utakmici petog kola Superlige, ekipa Ilije Stolice savladala je i Javor Matis, rezultatom 1-0, pa se probila na drugo mesto na tabeli, sa dva boda manje od vodeće Crvene zvezde, a jednim više od Partizana i Vojvodine.

Gol odluke postigao je Aleksandar Ješić u 65. minutu

U isto vreme u Lučanima, Mladost je remizirala sa ekipom Radnika iz Surdulice (0-0), a najviše golova večeras je bilo u Subotici, gde je Spartak Ždrepčeva krv savladao Mačvu sa 3-2.

Gosti iz Šapca su večeras dva puta vodili, ali je domaćin u drugom poluvremenu napravio preokret i došao do novih bodova.

Prvo vođstvo Mačva je stekla u 29. minutu, golom Protića, a izjednačenje domaćima doneo je Nikolić u 41.

Golom Nenada Jovanovića, Šapčani su ponovo poveli u 58. minutu, a preokret Spartaku doneli su Ivanović u 73. minutu iz jedanaesterca i Glavčić deset minuta kasnije, za konačnih 3-2.