Izvor: Sportske.net, crvenazvezdafk.com

Ko večeras nije bio na svom nivou?

BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/EV

Crvena zvezda je ostvarila novu, petu pobedu u pet odigranih mečeva Linglong Superlige Srbije.

Večeras je kao gost savladala aktuelnog lidera na tabeli, novosadsku Vojvodinu sa 2:1, a posle meča trener Zvezde Vladan Milojević je izrazio zadovoljstvo ostvarenim rezultatom, uz određene zamerke pojedinim svojim igračima.

''Čestitao bih Vojvodini na fer i korektnoj igri. Pokazali su da nisu slučajno u samom vrhu tabele. Sa druge strane čestitao bih i mojim igračima.

Mislim da je derbi kola opravdao očekivanja. Probali smo da promenimo formaciju, da vidimo kako izgledamo kada promešamo karte.

U prvom poluvremenu smo se fizički istrošili. Znali smo da su nam glavna pretnja dubnske lopte Nikole Drinčića kojima su tražili put preko brzih igrača poput Gemovića, Đuričina i Ezea. Probali smo da zatvorimo taj prostor. Iz nepažnje smo primili gol preko uigrane akcije domaćina.

Imao sam dosta igrača koji nisu bili na svom nivou. Drugo poluvreme smo dobro kontrolisali i evrogolom Garsije krunisali smo dobar period naše igre.

Publika je videla pregršt dobrih akcija, šansi i siguran sam da je zadovoljna napustila stadion. Idemo na odmor zadovoljni. Imamo dovoljno vremena da se odmorimo posle dva meseca konstantnog rada'',
objašnjava Milojević, a prenosi Zvezdin klupski sajt.

Na kraju je uputio i poruku treneru protivničke ekipe.

''Kolegi Lalatoviću, koji pravi sjajne rezultate, želim mnogo uspeha u daljem takmičenju i ne sumnjam da će Vojvodina biti u vrhu tabele'', zaključio je Milojević.