Svaka čast Radonjiću, ali kome navijači žele da dodele orden? Zahvaljuju Terziću što ga je doveo! (TVITOVI)

utorak 14.08.2018.
23:06

Ogroman broj komentara oduševljenih Zvezdinih navijača na društvenim mrežama povodom plasmana crveno-belih u plej-of fazu kvalifikacija za Ligu šampiona.

Sportske.net/Aleksandar Milošević

Crvena zvezda je večeras ostvarila cilj u Trnavi, protiv domaćeg Spartaka. Posle 1:1 u Beogradu, i večeras je u 90 minuta igre bilo 1:1, a odluka je pala u produžetku, kada je gol odluke za Zvezdu postigao Nemanja Radonjić za konačnih 1:2.

Naravno, Radonjić je čovek odluke, ali navijači Crvene zvezde u velikom broju svojih komentara u prvi plan ističu El Fardua Bena koji je bio strelac prvog gola za crveno-bele u sedmom minutu, onda je preživeo nokaut početkom drugog poluvremena, ostao u igri, a onda u produžetku sjajno asistirao Radonjiću kod odlučujućeg pogotka.

U prilogu smo izdvojili samo deo komentara pristalica crveno-belih na Tviteru.