petak 22.07.2016.
22:08

Nemamo ni mi sumnju ko je najviše živosti uneo u Zvezdu danas protiv Napretka.

BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/DS

Mnogi su negodovali kada je Pablo Mouče ušao umesto Srđana Plavšića u 61. minutu meča, bilo je čak i zvižduka pošto je Plavšić bio jedan od najboljih na terenu tada, a neposredno pre izmene je i postigao gol.

Ipak, Pablo Mouče je u nastavku susreta bio najbolji pojedinac susreta, imao je par fenomenalnih centaršuteva i prodora po desnoj strani, a nakon jednog centaršuta Zvezda je uspela da izjednači preko Sikimića na 2:2.

Evo reakcije navijača Crvene zvezde nakon ove utakmice.

19 Komentara

saka7903
Saturday, 23.07.2016
08:14

Opet ste poceli da pljujete i sudite posle 3 odigrane utakmice.Zato smo tu gde smo sto sze svi strucnjaci a niko skole nema.

mile stojkovic
Friday, 22.07.2016
23:20

Odbrana je uzas..ponovo kiks Lukovica..Mouce dobar..nije ni Ruiz bio los..imao je dosta pogresnih pasova,ali svakako je to rezultat prevelike zelje da pokaze da je pojacanje,inace..ima smisao za igru,bilo je i par dobrih centarsuteva..prodora..Ostaje zal sto nemamo bar jos 3 nedelje do utakmice sa BUGARIMA..:D Inace,jel neko primetio da se forsira igra sa dosta kratkih pasova,dodavanja uopste..:D..kao da hocemo u gol da udjemo..:)

Mustafa sa pašnjaka
22:55

Ovog kralja u povratku niko vise ne konstatuje. A toliko se trudi.

Jedan jedini
22:53

imal koji srbin u timu?

Vanja Grubač
22:30

STARA PAZOVA - Fudbalski savez Srbije doneo je danas odluku da u predstojećoj sezoni Superlige u protokolu za utakmicu jednog tima bude najviše šest stranih fudbalera.nnU prošloj sezoni to pravo imala su četiri stranca, plus dvojica sa prostora bivše Jugoslavije, ali je na predlog Crvene zvezde to preidnjačeno na današnjem Izvršnom odboru u Staroj Pazovi.http://www.rezultati.com/utakmica/j3EItsnm/#postave;1

Povratak kralja XLI
23:34

Jedino ako Supić ima i srpsko državljanstvo, ako ne oduzeti im bodove, uuups bod i debelo kazniti oduzimanjem bodova tako da i bodovno, a ne samo finansijski budu u minusu.

Гроф Доктор фудбала
19:26

А сад правац на купање али немој да водиш и оно куче са собом јер кучадима је на Ади забрањено купање.