Tavambin gol, komentator u transu i penal-drama u borbi za trofej!

21:23

Sve je počelo sjajno za Tavambu i drugove, a onda...

Epa-Efe/Str
Epa-Efe/Str

Fudbalski vikend u Saudijskoj Arabiji je u znaku tamošnjeg Superkupa, koji je danas osvojila ekipa Al Nasra.

Ovaj tim je u borbi za trofej savladao ekipu Al Tavona tek posle penal-serije. U regularnom toku meča rezultat je bio 1:1, a posle penala Al Nasr je slavio sa 5:4.

Poveo je Al Tavon već u 18. minutu posle kornera, pogotkom bivšeg napadača Partizana Leandra Tavambe, koji je, međutim, petnaestak minuta kasnije morao da izađe iz igre zbog povrede.

Na izjednačenje se čekalo do 58. minuta, kada je Hamdalah pogodio za 1:1, a ključni detalj tokom izvođenja penala dogodio se u šestoj seriji, kada je Al Absi bio neprecizan.

U prilogu su Tavambin vodeći gol i ostali najzanimljiviji detalji, sve uz temperamentne reakcije komentatora.