20:51
Izvor: Beta

Trener fudbalera Napretka Dragan Ivanović nije bio zadovoljan sudjenjem na današnjem meču njegovog tima i Partizana i upitao zašto su crno-belima potrebi pokloni.

Srdjan Stevanovic/Starsportphoto ©

"Blago rečeno katastrofa. Zbog čega ovo? Kome treba ovakav neki poklon? Zbog čega Partizanu treba ovo", rekao je Ivanović za Arenu sport posle utakmice.

Fudbaleri Napretka izgubili su danas na svom terenu od Partizana sa 3:1, u utakmici prvog kola Super lige Srbije.

Napredak je poveo u finišu prvog poluvremena, ali su crno-beli u nastavku preokrenuli rezultat. Prvo je izjednačio Lazar Marković u 46. minutu, a preokrenuo je pogotkom Bibrasa Natha u 85. minutu iz jedanaesterca.

ao mi je mojih momaka. Ne računam ovaj treći primljen gol... Nije mi jasno... Čemu sve ovo? Kažem, žao mi je mojih igrača i Fudbalskog kluba Napredak", rekao je Ivanović.

Fudbaleri Napretka u narednom kolu gostuju Javoru.

20 Komentara

svojnasvome
Sunday, 02.08.2020
11:24

A nije te zao što je sviran umesto kontra faula, faul za tvoju centralu u 97 kad je marin dao? Šta si čutao nemusti jeziku tada?.....penal čist i puno čistiji nego onaj na tvojoj marakani sa novim pazarom.....nema držanja sa dve rukeeee!!!!!

peca
11:17

Trener Napredka nije u pravu!
Kada se ponovo pogleda situacija kod dosudjenog penala za Partizan jasno se vidi i to ne bas kratkotrajno povlacenje Ostojica za dres.To je vidljivo i odmah.Sudija je pokazao na belu tacku jer je igrac Napredka prekrsajem zausatavljao protivnickog igraca!!!
Sta je tu sporno za trenera Napredka ne znam.Mozda to da Partizanu ne sme da se sudi penal u Krusevcu....

Realan_PFC
03:23

posteni fudbalski radnice, razumem da je vruca glava, dosudi se penal u 85-oj minuti protiv tvoga time, izjavis svasta, ali ajde sutra kad odgledas video i shvatis da je penal cist, ako imas obraza izadju u javnost i izvini se za svoje izjave. Budi za primer drugima ............. daj da procitamo nesto lepo u vestima

Marko Kralj
02:15

Uzas, najjace i igraci groblja nisu znali sta je svirao..

21:52

Ivanović da pogleda snimak. Da uoči da je svaki njegov igrač iskoristio svaku šansu da inscenira faul. A što se penala tiče, bila su to dva faula za penal, a sudija Grujić je sankcionisao faul nad Vitasom. To se ne vidi odmah, na snimku je to kasnije iz drugog ugla, gledano iz istog pravca iz kog je gledao sudija, koji je bio 3m odatle i posle pokazivao ZAGRLJAJ obema rukama, a tako je fauliran - Vitas. Ostojić je sve vreme držan za dres - to nije kažnjeno, jer sudija je video ovo. To je bilo bukvalno pred njegovim očima.

Piksi G00L iz korner
21:49

Lopovi ostaju lopovi koji su naucili samo na pljacke i otimacine.

Osijek 51
21:43

Katastrofa je nesretnice ubogi sto ti pored svoja dva oka ne vidis ili neznas sta je penal. Tvoj problem je sto si NAVIKAO da se Partizan potkrada i ne mozes da se pomiris sa porazom na svoju muku i onih u cije ime govoris....

KING OF JUNGLE♦⭐♦⭐♦⭐
21:33

Vama treba poklon da ne svira čist penal nad Vitasom pre dvostrukog penala i nad Vitasom i nad Ostojićem koji je dosuđen da ne biste doživeli katastrofu koju ste zaslužili.

Südkurve München
21:29

Nastavlja se tradicija poklanjanja golova, penala. Prvu srpsku utakmicu koju sam pogledao Partizan - Novi Pazar 4:3 gde Pazar ide sa 11 igraca i bez glavnog trenera, a ipak su uz poklonjen penal, poklonjen igrac i poklonjen gol pobedili

Dragoljub Nikolic_fb
21:11

A sta tek reci za Zvezdin penal. Aaaal ćute svii. A inace penal je cist. Vući jednom rukom ok, al sa obema rukama. Nije mi jasno cemu to. Treci gol neracunam, cudna izjava

ubipacijentic
21:04

Šta nije jasno ?Pogledaj snimak i sve će ti se samo kasti.Stego je igrača sa obe ruke nije mogao ni da mrdne.Pročitaj pravila fudbalske igre pa onda komentariši.

nenadnenad1234
21:03

Jel je povredjen i time sto su povredjena pravila fudbalske igre i oduzeta lopta Partizanu kada je bio u prilici, a pravila fudbalske igre kažu da kada lopta pogodi sudiju, lopta se dodeljuje onom timu koji je bio u posedu, a bio je Partizan? Ili gospoda samo sada glume poštenje, ali ipak rvačke zahvate ne računaju kao faul?

Deki.Stankovic.5
21:00

Sto je najgore nije ni bio korner :) plus Scekic Kjokusinkai borac,faul u napadu :)

Le Tissier
20:56

Drzao igraca kome ide lopta sa obe ruke i nije mu dao da skoci. Ako to nije faul ja ne znam sta jeste. Moze da bude samo ljut na svog igraca posto je uvek bezveze kada se napravi penal u situaciji koja generalno nije opasna po vas gol.