TSC preti, Zvezda daje golove! Sudija progledao kroz prste domaćinu?!

nedelja 30.08.2020.
21:49

Zvezda vodi posle prvih 45 minuta, ali ostaje gorak ukus.

Pedja Milosavljevic / STARSPORT

Prošlo je prvo poluvreme na stadionu "Rajko Mitić" a Crvena zvezda vodi protiv TSC-a sa 3:0.

Zvezda nešto ozbiljnija na startu utakmice, pretili su preko Nikolića, a onda i udarac Kataija. Sve se dešavalo u prvih deset minuta. Već u 11. najbolja šansa do tada, Boaći je proigrao Ivanića koji je morao bolje, Filipović je odlično odbranio.

U 20. minutu Zvezda je povela sa 1:0, Gajić je dodao do Kataija koji ne greši, pogađa za prednost domaćina.

I onda u 23. minutu kontroverzna odluka sudije Đorđića, nakon što je Boaći udario otvorenim đonom golmana Filipovića pokazao mu je samo žuti karton. Fotografiju Nenada Filipovića možete videti ispod naslova.

Golman ekipe iz Bačke Topole je morao van terena par minuta kasnije, a Zvezda je ubrzo stigla do prednosti od 2:0 u 28. minutu meča.

Katai je napravio pravu majstoriju, imao je i sreće na kraju kada je lopta dokačila igrača TSC-a, pa je završila u mreži.

Imali su gosti tri dobre šanse, dve preko Lukića koji igra sjajno, a na samom kraju poluvremena i preko Antonića čiji je udarac odbranio Borjan na sjajan način.

Na drugoj strani Katai je mogao i do trećeg gola, ali je pogodio stativu. Pred poslednji zvižduk u prvom poluvremenu Katai je uspeo da postigne još jedan gol, asistencija se piše Boaćiju koji je petom uposlio veliko pojačanje tima Dejana Stankovića.

Dakle, nakon prvih 45 minuta, Zvezda vodi protiv tima Zoltana Saba sa 3:0.