petak 07.06.2019.
22:09

Očajno izdanje reprezentacije Srbije u Lvivu.

Epa/Peter Powell

Nakon dva gola Cigankova za 2:0 nakon 45 minuta igre, Ukrajinci su u nastavku za samo 15 minuta duplirali prednosti.

Igrao se prvi minut nastavka kada je Konopljanka povisio na 3:0, taj gol pogledajte OVDE.

Uveo je Krstajić Mitrovića u igru umesto Prijovića, ali ni to nije urodilo plodom, domaćin je postigao i četvrti gol samo koji minut kasnije.

Igrao se 59. minut, Karavaev je ubacio loptu sa desne strane, sam je na desetak metara od gola "Orlova" bio Jaremčuk, kojem nije bilo teško da dodatnu uveća prednost Ukrajine.