Utisci navijača o Zvezdi su veoma loši...

četvrtak 25.08.2016.
21:17

Evo vaših tvitova na poluvremenu, Zvezda je izgubila sve šanse da se plasira u LE.

Beta/SašaĐorđević/Ev

Crvena zvezda je već nakon prvog poluvremena izgubila sve šanse da se plasira u Ligu Evrope jer gubi od Sasuola sa 1:0 golom Berardija.

Naravno, navijači su nezadovoljni, posebno izdanjima igrača u odbrani, mada ni za napad se ne može reći da su dobri pošto su promašili veliku priliku u drugom delu prvog poluvremena kada je prvo Mouče promašio situaciju 1 na 1, a potom je i Vieira poslao loptu ka Bubanj potoku, kao što neko reče u tvitu.

Evo nekih vaših utisaka nakon prvog poluvremena...